Delta zet een flinke stap vooruit in de wereld van glasvezelinternet. Vanaf nu worden hogere snelheden de nieuwe norm: het basisabonnement begint niet langer bij 150 Mbps, maar bij maar liefst 500 Mbps – zowel download als upload – voor €42,50 per maand. Dat betekent dat klanten standaard toegang krijgen tot razendsnel internet, zonder dat ze daarvoor hoeven bij te betalen.

Met die snelheid biedt Delta sneller internet dan wat veel andere providers als instapmodel aanbieden. Vooral op het gebied van uploadsnelheid maakt dat een groot verschil: ideaal voor wie regelmatig bestanden deelt, thuiswerkt of gamet in de cloud.

Het nieuwe portfolio bestaat uit vier symmetrische snelheden (excl eventuele kortingen):

  • 500 Mbps voor €42,50 per maand

  • 1 Gig (1000 Mbps) voor €52,50 per maand

  • 5 Gig (5000 Mbps) voor €67,50 per maand

  • Unlimited Glasvezel (8000 Mbps) voor €125 per maand – inclusief Unlimited Entertainment en Unlimited Mobiel

De genoemde prijzen zijn exclusief welkomst-, verleng- en bundelkortingen. Neem contact met ons op voor het aanvragen van Delta aansluitingen in regio’s waar dit beschikbaar is.