Sinds vanmorgen 7 uur lijkt het erop dat het mobiele netwerk van Odido een storing heeft waardoor er (althans voor een aantal klanten) niet gebeld kan worden. Dit geld ook voor Simpel, Ben en Delta mobiel (die gebruik maken van hetzelfde netwerk). Vast internet werkt wel. In eerste instantie leek het te gaan om Brabant en Limburg maar er komen ook een aantal meldingen uit andere delen van het land.

De exacte oorzaak is nog niet bekend. Er wordt gewerkt aan een oplossing. Intussentijd kan men eventueel bellen via Whatsapp, Berichten (iMessage), Signal of andere apps die via internet werken (als je op wifi zit).

Wij updaten dit artikel zodra er meer bekend is.

Update 08.30u: Er is een monteur op locatie om de situatie zo snel mogelijk op te kunnen lossen. Zodra er een nieuwe update is zullen we die direct delen.
Update 09:35u:
De oorzaak is gevonden en momenteel werken ze hard aan een oplossing.
Update 11:14u: Opgelost, alles werkt weer

Blijf op de hoogte Informeer mij als het product weer leverbaar is: