Zodra er een abonnement is afgesloten krijgt u van ons een email met een uitnodiging voor het TC UniFi platform. Activeer deze en maak uw login aan, daarna krijgt u de UniFi Cloud Hosting portal te zien:
Instellen Netwerk
Voordat u begint met het ‘adopteren’ van UniFi apparaten kunt u het beste eerste de juiste instellingen al klaar zetten.
Gateways / Netwerk
Indien u gebruik maakt van switches en/of een UniFi Gateway kunt u beginnen met Settings > Networks. Stel hier de juiste basis configuratie in mbt netwerk segmenten (VLAN’s), en de IP reeksen die u wilt gebruiken. Onder het kopje Internet stelt u natuurlijk de juiste configuratie in mbt de gekozen internet provider.
WiFi
Ga naar Instellingen (Settings) in het UniFi configuratie scherm, klik op WiFi (indien nodig op Preconfigure) en voer hier een WiFi naam, wachtwoord etc in zodat geadopteerde wifi punten direct de juiste configuratie mee krijgen.
We hebben verschillende kennisbank artikelen beschikbaar met de juiste instellingen.
Bij twijfel? neem contact op met ons team via support@techconnect.nl of per telefoon.